Кошик
168 відгуків
+380 (67) 524-32-16
+380 (66) 519-04-80
Банкова 11, Київ, Україна
UAkit - твій бренд тактичного, медичного та військового спорядження виробленого в Україні.

Товари від партнерів

Товари від партнерів

Сотні брендів у світі створюють товари мілітарного призначення. Як обрати серед них дійсно перевірених виробників? Як зрозуміти, де якісна продукція і розумно витратити кошти? UAkit створив категорію товарів від партнерів, куди додає дійсно надійні вироби.

Наша мета — пропонувати найкраще. Тому всі товарні позиції, додані до цієї категорії, перевірені особисто спеціалістами нашої компанії. Ми виставляємо продукцію на продаж, тільки якщо впевнились на 100% у якості, надійності, відповідності призначенню.

В нашому асортименті — партнерські товари воєнного призначення. Це переважно тактичні аксесуари, елементи екіпірування військових, а також все необхідне для ефективного вишколу чи ведення бойових дій. Ми співпрацюємо з виробниками та їх офіційними постачальниками. Це українські та іноземні бренди: як відомі, так і нішеві.

 

 

Товари військового призначення

У мирні часи асортимент так званих військових або мілітарних магазинів поповнювався з декількох джерел. Зокрема:

  1. Товари виробників, які спеціалізуються на створенні окремих речей (одягу, аксесуарів, предметів спорядження тощо).

  2. Складські залишки справжнього армійського одягу та спорядження, офіційно списані те передані на роздрібну реалізацію (таке відбувалося регулярно у різних провідних країнах через зміну дизайну форми або появу великої кількості надлишків).

  3. Товари, які мають лише дотичне відношення до тактичних. Це одяг, взуття і аксесуари для прихильників активного образу життя, рибалок, сталкерів тощо.

  4. Різноманітні аксесуари «навколомілітарного» призначення. Це переважно подарунки, сувеніри та інші дрібнички, які не потрібні для ведення бойових дій, але можуть слугувати презентами для зацікавлених.

Враховуючи реалії української війни, ми вирішили сконцентрувати партнерський асортимент UAkit навколо виробів, які мають практичне значення. Завдяки цьому у нас можна купити різноманітне тактичне спорядження: від одягу та взуття до аксесуарів. Асортимент, якість і вигідні ціни пропозицій — ось що робить армійський магазин привабливим і корисним для зацікавлених клієнтів.

Військовий одяг

Не обов’язково бути за у зоні бойових дій, щоб використовувати хороший військовий одяг. Куплені вами предмети можна використовувати для активних хобі, роботи на природі чи відпочинку. Військовий верхній одяг охоплює безліч камуфляжних курток і дощовиків. Мобільність, стійкість до атмосферних впливів і довговічність — додаткові переваги.

Тактичне спорядження

Військове тактичне спорядження покращує продуктивність і може врятувати життя. Хоча наколінники та налокітники можна використовувати на передовій, вони також можуть допомогти пересуватися складною місцевістю чи виконувати певні роботи. Тактичні окуляри можна використовувати для захисту очей у різних важких умовах.

Тактичні аксесуари

Це вироби, які можна застосовувати для додаткового комфорту (сумки, підсумки, ремінно-плечові системи та інші елементи спорядження), а також для доповнення зброї (ремені, додаткові ручки тощо). Вони створені для підвищення ефективності та комфорту.

Товари від партнерів на сайті UAkit

Український бренд UAkit — виробник товарів мілітарного призначення (аксесуарів, елементів одягу та інших виробів для військовослужбовців та військових медиків). Ми залучаємо інших виробників для розширення асортименту і пропонуємо дійсно перевірені продукти. Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або ж зателефонувати. Всі покупки відправляємо по Україні.

Фільтри
Ціна
Контакти
+380 (67) 524-32-16
+380 (66) 519-04-80
Банкова 11, Київ, Україна
Володимир Ленський

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner