195 відгуків
+380 (67) 524-32-16
UAkit - твій бренд тактичного, медичного та військового спорядження виробленого в Україні.

Аксесуари для зброї

Аксесуари для зброї
Сучасну вогнепальну зброю виготовляють таким чином, щоб будь-який елемент конструкції можна було замінити у разі потреби (наприклад, якщо «рідна» деталь вийшла з ладу або просто не влаштовує за характеристиками). Проте знайти такі деталі не завжди просто: оригіналів може або не бути, або ж їх вартість занадто висока. Тому серед власників «вогнепалу» користуються попитом аксесуари для зброї, виготовленні спеціалізованими компаніями. Наприклад, український бренд UAkit створює вироби, якими можна ремонтувати чи доповнювати автомати Калашникова, карабіни та інші варіанти озброєння.
Види аксесуарів для вогнепальної зброї
Усі аксесуари для зброї можна умовно поділити на декілька груп:
вироби для зовнішнього тюнінгу. Це захисні накладки, ручки перенесення, додаткові планки, адаптери, кронштейни: все те, що служить для покращення експлуатаційних та зовнішніх якостей зброї;
комплекти та засоби для обслуговування. Це різноманітні інструменти для розбирання та дрібного ремонту зброї, а також набори чи окремі аксесуари для змащування;
приціли, цілевказівники. Всі аксесуари, що служать для прицілювання та покращення прицільних властивостей (враховуючи тепловізори, ліхтарі, кріплення до прицілів тощо);
підставки, чохли, насадки та інші аксесуари для зброї, які підвищують зручність її зберігання, перенесення та експлуатації.
В асортименті бренду UAkit є аксесуари власного виробництва. Зокрема, це демпфери, пістолетні ручки та ручки перенесення вогню для автоматів Калашникова, ручки на затвори, збільшені засувки магазину, триточкові ремені.
Для чого потрібні аксесуари для зброї?
Всі вироби, створені для доповнення вогнепальної зброї, можуть виконувати декілька функцій. Серед них:
покращення зовнішніх характеристик та ергономіки;
підвищення зручності використання (утримання) або носіння;
покращення функціональності під час виконання бойових завдань.
Незалежно від основного завдання, всі сучасні аксесуари для зброї мають бути надійними. Готовність до використання у суворих умовах — основний критерій для таких виробів. Це передбачає стійкість до вологи, температурних перепадів, падінь, вібрацій тощо.
Тому аксесуари для зброї UAkit виготовлені з якісного пластику: спеціальний склад синтетичного матеріалу забезпечує стійкість до природних факторів, температурних перепадів, механічних, хімічних та інших впливів, ультрафіолету.
Кому знадобляться аксесуари для зброї?
Вироби для доповнення та покращення якостей автоматичної та іншої зброї зараз потрібні:
воїнам української армії, які проходять вишкіл чи вже захищають країну;
спецпризначенцям, які виконують бойові завдання;
представникам територіальної оборони, Нацгвардії та інших формувань;
волонтерам, які забезпечують захисників необхідним спорядженням.
Аксесуари для зброї від UAkit створені для повноцінного використання у бойових умовах. Вони мають підтверджену надійність та ефективність, тому повністю виконують головне задання: підвищують зручність використання зброї під час перенесення (патрулювання) чи стрільби.
Про бренд
UAkit — українська компанія з виробничими потужностями у Львові, яка спеціалізується на виготовленні елементів екіпірування українських воїнів. Для виготовлення продукції ми використовуємо досвід найкращих армій світу і, звичайно, враховуємо думку представників ЗСУ. Всі наші вироби пройшли успішні іспити у польових та бойових умовах.
Купити аксесуари для зброї в Україні ви можете на нашому сайті або за телефоном. Ми обслуговуємо гуртові та роздрібні замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner