195 відгуків
+380 (67) 524-32-16
UAkit - твій бренд тактичного, медичного та військового спорядження виробленого в Україні.

Тактична медицина

Тактична медицина
Тактична медицина в Україні — це комплекс заходів для надання невідкладної медичної допомоги в польових умовах та під час бойових дій. Тактичні медики виконують найважливіше завдання: рятують життя у найцінніші перші секунди після поранення та евакуюють бійців з зони небезпеки. Для цього медикам необхідне спорядження: засоби та аксесуари для тактичної медицини.
Тактичне медичне спорядження від UAkit допомагає медикам та українським воїнам завжди мати під рукою все необхідне для надання першої невідкладної допомоги. Це в першу чергу елементи екіпірування та аксесуари для зручного носіння медичного спорядження.
в виде галереив виде списка
Аксесуари для військових медиків
Воєнно-польовий лікар повинен бути повністю оснащений необхідними засобами для кровоспинення, знезараження, знеболювання, перев’язки та евакуації бійця. Україна наближається до стандартів тактичної медицини НАТО. Це означає, що більшість названих вище засобів виготовлена у компактному вигляді, має перевірену ефективність та підтверджену зручність.
Серед поширених аксесуарів для тактичної медицини відрізняють:
кровоспинний компресійний бандаж — використовується як кровоспинний засіб при сильних пораненнях кінцівок;
захисна накладка на око (щиток) — елемент перев’язки, яку застосовують для захисту ураженого ока;
назофарингіальний повітропровід — засіб для усунення ризику затягування дихальних шляхів пораненого;
ноші для евакуації — м’яка компактна підстилка для організації швидкого перенесення пораненого з небезпечної зони;
медичний підсумок для аптечки — тактичний аксесуар для перенесення засобів першої невідкладної допомоги на ремінно-плечовій системі (РПС);
модульна ампульниця — тактичний військовий аксесуар, в якому є модулі для зберігання ампул, а також для нотатника лікаря і карток пацієнта.
Вимоги до аксесуарів для тактичної медицини
Спорядження та амуніція для тактичних медиків мають бути компактними та підготовленими для розміщення на РПС лікаря. Одночасно вони повинні бути легкими та надійними, підготовленими до швидкого розгортання та застосування. Вимоги до матеріалів: міцність, надійність, легкість. Ідеальні засоби для військових медиків — універсальні та багатофункціональні.
Особливість сучасних засобів тактичної медицини у тому, що вони проходять попередні іспити у польових умовах. Це постійний процес, завдяки якому вдається покращувати аксесуари та інші елементи спорядження.
Вироби для тактичної медицини UAkit створені саме так: ми користуємося вимогами та стандартами НАТО, вивчаємо успішний досвід найкращих армій світу, а ще залучаємо до розробки українських медиків та військових. Саме їх цінні поради та результати іспитів дають змогу створювати максимально зручні, ефективні та міцні вироби. Це дуже важливо, адже допомагає рятувати життя українських захисників.
Про бренд
UAkit — українська компанія, виробничі потужності якої розташовані у Львові. Повний цикл виробництва проходить під нашим безпосереднім контролем. Для виготовлення продукції ми застосовуємо перевірені матеріали, які відповідають міжнародним вимогам.
Медичне тактичне спорядження UAkit створене для військових медиків, а також бійців армії України. Ми активно співпрацюємо і з волонтерами, пропонуючи їм гуртові умови для замовлення.
Щоб купити аксесуари та засоби тактичної медицини в Україні, скористайтеся нашим сайтом або зателефонуйте. Обслуговуємо роздрібних та гуртових замовників, виготовляємо будь-які партії, організуємо відправлення по країні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner