Кошик
168 відгуків
+380 (67) 524-32-16
+380 (66) 519-04-80
Банкова 11, Київ, Україна
UAkit - твій бренд тактичного, медичного та військового спорядження виробленого в Україні.

Тактичне спорядження, розвантажувальне спорядження

Тактичне спорядження, розвантажувальне спорядження

Тактичне спорядження — це одяг та аксесуари, які допомагають виконувати певні спеціалізовані завдання. Термін має пряме відношення до екіпірування військовослужбовців, спецпризначенців, співробітників правоохоронних органів. Розвантажувальне спорядження — це система кріплень та аксесуарів, яка відкриває можливість зручного перенесення на собі великої кількості речей з миттєвим доступом до них.

У сучасних українських реаліях купити тактичне спорядження та розвантажувальні системи треба багатьом: як захисникам країни, так і волонтерам, які займаються питаннями постачання.

 

Що включає тактичне спорядження?

Замовити тактичне спорядження в Україні треба для досягнення конкретних цілей. Асортимент виробів, елементів одягу та аксесуарів великий. Зокрема, в інтернет-магазині UAkit можна купити таке тактичне спорядження власного виробництва:

  • армійські підсумки — зручні аксесуари для перенесення певних предметів: зокрема, ріжків (магазинів) автоматів, гранат, рацій тощо з можливістю миттєвого доступу;

  • медичні підсумки — зручні сховища для аксесуарів такмедів: зокрема, турнікета;

  • тактичні чохли для електроніки — наприклад, планшетів, з можливістю захищеного використання гаджета у «польових умовах»;

  • евакуаційні стропи — аксесуари для організації безпечного транспортування поранених з поля болю в умовах, коли використовувати ноші неможливо або небезпечно;

  • ремені для зброї — сучасні рішення для перенесення автоматів та інших видів озброєння з можливістю миттєвої зміни позицій бійця;

  • кавери для шоломів — чохли, які захищають матеріал арамідного або поліетиленового шолома від зовнішніх впливів та виконують маскувальні функції.

Розвантажувальне спорядження теж є частиною тактичного. Це спеціально продумана система для організації ергономічного і функціонального зберігання та доступу до різних елементів екіпірування. Воно включає ремінно-плечові системи (РПС), які виготовлені за міжнародними стандартами. Саме тому до них можна кріпити аксесуари будь-яких виробників: від загальновідомих до нішевих брендів. Згадані вище тактичні підсумки і чохли можна зафіксувати саме на поясах ремінно-плечових систем (розгрузках).

 

Кому треба замовити тактичне спорядження та РПС?

Такі вироби стануть у нагоді всім, хто вчиться боронити країну, а також вже беруть участь у бойових операціях. Також вони актуальні для військових медиків, представників територіальної оборони та правоохоронних органів, які проходять службу у потенційно небезпечних зонах.

Звертаємо увагу волонтерів: українське тактичне спорядження від бренду UAkit втілює якість міжнародного рівня та справедливе ціноутворення. Звертайтеся до нас, щоб домовитися про індивідуальні умови виготовлення та гуртового замовлення.

Про бренд

UAkit — українська компанія, що виготовляє тактичне, медичне та інше спорядження для людей, які захищають нашу державу. Всі представлені в асортименті категорії товари зроблені в Україні. Виробничі потужності розміщені у Львові, що дає можливість повністю контролювати процеси та якість.

Для розробки кожного виробу в асортимент ми залучаємо професійних військових та медиків з бойовим досвідом. Їх рекомендації дають можливість втілювати дійсно практичні рішення.

Щоб купити тактичне спорядження та розвантажувальні системи, оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам. Ми обслуговуємо гуртових та роздрібних клієнтів, гарантуємо якість та швидке відправлення по території України

Фільтри
Контакти
+380 (67) 524-32-16
+380 (66) 519-04-80
Банкова 11, Київ, Україна
Володимир Ленський

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner